Księga kondolencyjna

26 marca odszedł nasz kolega i przyjaciel Maciej Kosycarz. Był częścią Gdańska. Znał tu wszystkich i wszyscy Jego znali.

Maciej Kosycarz
Podpis
data zostanie wstawiona automatycznie
Przeładuj
Kolejny Człowiek, który odchodzi zbyt szybko...
Jack Wróbelek
8 kwietnia 2020
Nawet teraz slysze mily glos p. Kosycarza, uroczego gawedziarza, fajnego czlowieka....wiecznie poprawiajacego wlosy, ktore odgarnial za uszy. Takiego pamietam.... z wiatrem we wlosach. Smutno po stokroc. Do widzenia.
Kobieta z Gdanska
8 kwietnia 2020
Nigdy nie pomyslalabym, ze poznajac Pana ponad rok temu na Siedlcach, robiac wspolne zdjecia, dzisiaj bede robila ten przykry wpis. Zegnam swietnego czlowieka, fotoreportera kochajacego Gdansk, p. Macieja Kosycarza. Bardzo mi przykro.
Anna G.
8 kwietnia 2020
Maćku, nigdy nie zapomnimy Twego uśmiechu i tego jak serdecznie się z nami witałeś.
Zdjęcia , które zrobiłeś świadczą o tym jakim byłeś fotografem a ludzie , którym będzie Cię brakowało mówią jakim byłeś czkowiekiem.
Iwona i Marcin Rutkowscy
8 kwietnia 2020
Nie poznałem Pana osobiście. Znam jednak Pan zdjęcia. Był Pan świetnym fotografem i dobrym człowiekiem. Wielka strata.
Wyrazy współczucia dla rodziny.
MiWi
8 kwietnia 2020
Ciągle nie mogę w to uwierzć...że nie zobaczę Cię już Maćku uśmiechniętego z apartem na ulicy. Dziękuję Bogu, za to, że Cię znałam. Miałeś ogromne serce i życzliwość. Dla wszystkich. Ten smutek jest niedoopisania...
Monika
8 kwietnia 2020
Macieju,

Twoje zdjęcia były historią zatrzymaną w czasie. O ile fotografie były zwykłe - niezwykłe, o tyle Ty jako człowiek byłeś niezwykły.
Dziękuję za chwile rozmowy, kiedy mijaliśmy podczas różnych wydarzeń ważnych dla naszego miasta.
Mikołaj Wysiecki
8 kwietnia 2020
Dziękuję za piękne zdjecia Gdańska...Żegnaj!!!
Bozena
8 kwietnia 2020
Maciek, właśnie oglądam zdjęcie, które zrobiłeś mi, Marcinowi i mojemu teściowi, jak robiliśmy dla Ciebie mebelki do sklepu na Manhattanie. Tyle fajnych wspomnień...Spoczywaj w pokoju.
Madzia i Marcin
8 kwietnia 2020
Dziękuję za te wspaniałe spotkania i wspólne granie dla Największej Orkiestry nie tylko
Świątecznej Pomocy. Twoje zdjęcia zatrzymają na zawsze te chwile gdy grałeś w tej orkiestrze z nami pierwsze skrzypce.
Ewa Kulińska
8 kwietnia 2020
Maćku,
to był wielki zaszczyt znać Ciebie - człowieka dobrego, mądrego, sprawiedliwego, otwartego na innych. Zawsze chętnie pomagałeś, wpierałeś. Dziękuje Ci za to, bo sama tego doświadczyłam.
Piękno tego świata potrafiłeś w niezwykły sposób ująć w kadrze i dzieliłeś się nim z nami. Umiemy już patrzeć na Gdańsk, Sopot czy Gdynię Twoimi oczami, dostrzegają to co nieoczywiste. Na zawsze zostaniesz w naszych sercach. Do zobaczenia
Ania Dyksińska
8 kwietnia 2020
Maciek był wszędobylski - spotykaliśmy się w ważnych dla Jego ukochanego Gdańska chwilach i miejscach- na otwarciu nowej inwestycji,na koncertach,w ECS-ie,pod sądem,na uroczystościach naszej Jedynki,ale przede wszystkim był ze swoimi bliskimi,Haniu,Kingo,Konradzie - całym sercem jestem z Wami
Marta
8 kwietnia 2020